KOMPLEKSOWE USŁUGI KAMIENIARSKIE...

 

Naprawa nagrobków granitowych, czyszczenie i sprzątanie grobów w Poznaniu.

 

Firma Arkadiusza Nowaka oferuje między innymi usługi takie jak czyszczenie, naprawa oraz sprzątanie nagrobków. Poznań jest miastem w którym znajduje się nasz zakład kamieniarski.

Pełna oferta przedsiębiorstwa obejmuje realizację zleceń takich jak:

BUDOWA GROBOWCÓW

 

Firma podejmuje się zleceń indywidualnych w zakresie całościowej budowy grobowców. W zakres usług wchodzi również murowanie oraz kopanie.

NAPRAWA NAGROBKÓW

 

Zakład kamieniarski oferuje wszelkie działania dotyczące naprawy nagrobków zapadniętych, czy pochylonych. Na każdą z wykonanych przez nas usług dajemy roczną gwarancję.

SZLIFOWANIE NAGROBKÓW

 

Szlifowanie wykonywane jest za pomocą najnowocześniejszych urządzeń szlifujących, przez co daje gwarancję bardzo efektywnej renowacji nagrobka. Stanowi ona formę odnowy ingerującą w strukturę kamienia, dając tym samym sposobność usunięcia trwałych zabrudzeń jak również ochronnych powłok, które uniemożliwiają standardową pielęgnację kamienia.

ODNAWIANIE LITER

 

Naszym Klientom proponujemy usługę odnawiania liter kutych i piaskowanych w kamieniu, jak również odnowę liter na szkle. Oferujemy ich czyszczenie oraz malowanie na kolor wybrany według Państwa indywidualnych preferencji.

LITERNICTWO

 

Nasza firma oferuje Państwu kucie, piaskowanie i osadzanie liter. Usługa piaskowania realizowana jest w granicie, lastriko oraz na tablicach szklanych.

USŁUGI CIĘCIA KAMIENIA I PŁYTEK

 

Posiadamy profesjonalne maszyny do obróbki i cięcia kamienia. Umożliwiają one cięcie z zachowaniem wymaganych wymiarów. Możliwość cięcia pod dowolnym kątem. Dowolny sposób wykończenia krawędzi. Korzystając z naszych usług, unikają Państwo ryzyka uszkodzenia często bardzo drogiego materiału.

zakład kamieniarski Arkadiusz Nowak logo