Zakład Kamieniarski Arkadiusz Nowak w Poznaniu zajmuje się sprzątaniem grobów na poznańskich cmentarzach, na przykład: Miłostowo, Górczyn, Junikowo, Nowina, Spławie. Oferuje czyszczenie grobów wodą pod ciśnieniem (150 atmosfer), dzięki czemu nie niszczy struktury płyty nagrobnej. W przypadku bardziej trwałych zabrudzeń można skorzystać z usługi szlifowania, która jest wykonywana przy użyciu nowoczesnych i sprawdzonych urządzeń szlifujących. Taka renowacja umożliwia późniejszą standardową pielęgnację kamienia, z którego zrobiono nagrobek.

 

Wiemy, jak pielęgnować groby wykonane z różnych materiałów, a najpopularniejsze to: granit, lastryko, marmur i piaskowiec. Szanujemy powagę miejsca, jakim jest cmentarz, i nie zaśmiecamy grobów sąsiednich. Grobami opiekujemy się w pełni profesjonalnie. Przestrzegamy zasad BHP. Mamy doświadczenie w pracach związanych z czyszczeniem grobów i zdobyliśmy już uznanie wielu zadowolonych klientów.

 

Usługę czyszczenia grobów w Poznaniu świadczymy jednorazowo, cyklicznie lub stale w wyznaczonych terminach. Możemy także realizować indywidualne życzenia naszych klientów, takie jak: sprzątanie bezpośredniego otoczenia grobu, pielęgnacja zieleni wokół grobu, zapalanie zniczy czy układanie świeżych lub sztucznych kwiatów i wiązanek, naprawa odchwaszczanie chemiczne przy grobie i wokół niego, fotograficzna dokumentacja wykonanych czynności. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego w celu ustalenia zakresu usług i ich ceny bądź do wizyty w naszym zakładzie.

Nie masz czasu na regularne czyszczenie grobów swoich bliskich lub przebywasz długo poza Poznaniem? Chcesz, aby zajęła się tym profesjonalna firma, która utrzyma płytę nagrobną w odpowiednim stanie? Skontaktuj się z nami – Zakładem Kamieniarskim Arkadiusza Nowaka, który znajduje się Poznaniu przy ulicy Dobrepole 50!

SPRZĄTANIE GROBÓW

granit budowlany poznań
zakład kamieniarski Arkadiusz Nowak logo