MISTRZ KAMIENIARSTWA

Poznań, to właśnie tu Arkadiusz Nowak założył swoją firmę w 1989 roku.

 

 

Początki firmy sięgają końca lat 80-tych, kiedy to w 1989 roku Arkadiusz Nowak rozpoczął działalność gospodarczą i założył zakład kamieniarski. Na swoją siedzibę wybrał miasto Poznań. W pierwszych latach zakład kamieniarski wykonywał usługi związane z naprawą, ustawieniem, szlifowaniem i czyszczeniem nagrobków. Do oferty z czasem zostały dodane nowe nagrobki lastriko oraz wazony. Wraz z rozwojem firmy i zakupem nowych maszyn, Właściciel nawiązał współpracę z firmami zajmującymi się wydobyciem kamieni naturalnych i tym samym do oferty dołączyły nagrobki i elementy granitowe.

 

Wizyty na targach branżowych zaowocowały nawiązaniem stałej współpracy z włoskimi firmami produkującymi wysokiej jakości akcesoria kamieniarskie. Od tej pory oferujemy naszym klientom usługi najwyższej jakości, które sprawią, że nawet najbardziej wymagający Klient będzie w pełni usatysfakcjonowany. Nasza kompleksowa obsługa, a także zaangażowanie oraz pełen profesjonalizm sprawiają, że staliśmy się fachowcami jeśli chodzi o kamieniarstwo. Zasada wyznawana przez nasz poznański zakład kamieniarski:    KAMIENIARSTWO TO SZTUKA...

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?

Potwierdzeniem wiedzy i umiejętności Arkadiusza Nowaka jest Dyplom Mistrza Kamieniarstwa wydany przez Wielkopolską Izbę Rzemieślniczą w 2007 roku. Doświadczenie zdobywane przez lata przekłada się na jakość usług i produktów oferowanych przez firmę, która dokłada wszelkich starań, aby jej Klient był zadowolony. Dzięki maszynom, którymi dysponuje zakład kamieniarski, Klient ma pewność, że zlecona nam usługa sprosta jego oczekiwaniom.

 

W ofercie znajdują się również części wyposażenia wnętrz takie jak schody, kominki, blaty, parapety i inne elementy ozdobne wykonywane na indywidualne zamówienie Klienta. Firma wykonuje również wszelakie usługi związane z obróbką kamienia. 

By w jednym zdaniu opisać zakres usług Zakładu Kamieniarskiego Arkadiusza Nowaka należy przytoczyć słowa Właściciela, którymi podsumował rozmowę z jednym z Klientów:

 

"Ludzie mają pomysły, a my je realizujemy"

WIEDZIA I DOŚWIADCZENIE...

Tym motto firma kieruje się każdego dnia realizując zlecenia zwłaszcza te najbardziej nietypowe powierzane nam przez wymagających Klientów. 

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą i zachęcamy do współpracy.

zakład kamieniarski Arkadiusz Nowak logo