';?>

  KOMPLEKSOWE USŁUGI KAMIENIARSKIE...

   

  Naprawa nagrobków granitowych, czyszczenie i sprzątanie grobów w Poznaniu.

   

  Firma Arkadiusza Nowaka oferuje między innymi usługi takie jak czyszczenie, naprawa oraz sprzątanie nagrobków. Poznań jest miastem w którym znajduje się nasz zakład kamieniarski.

  Pełna oferta przedsiębiorstwa obejmuje realizację zleceń takich jak:

  CZYSZCZENIE NAGROBKÓW

  Każdy z nagrobków jest czyszczony wodą pod ciśnieniem (150 atmosfer). Daje to gwarancję, że struktura kamienia nie zostanie w żaden sposób naruszona. Jednak czasami metoda ta nie przynosi oczekiwanych efektów ze względu na to, że jest to czyszczenie zewnętrze. Jeśli chodzi o bardziej trwałe zabrudzenia zachęcamy do skorzystania z usług szlifowania nagrobków.

  BUDOWA GROBOWCÓW

  Firma podejmuje się zleceń indywidualnych w zakresie całościowej budowy grobowców. W zakres usług wchodzi również murowanie oraz kopanie.

  USŁUGI CIĘCIA KAMIENIA I PŁYTEK

   

  Posiadamy profesjonalne maszyny do obróbki i cięcia kamienia. Umożliwiają one cięcie z zachowaniem wymaganych wymiarów. Możliwość cięcia pod dowolnym kątem. Dowolny sposób wykończenia krawędzi. Korzystając z naszych usług, unikają Państwo ryzyka uszkodzenia często bardzo drogiego materiału.

  NAPRAWA NAGROBKÓW

  Zakład kamieniarski oferuje wszelkie działania dotyczące naprawy nagrobków zapadniętych, czy pochylonych. Na każdą z wykonanych przez nas usług dajemy roczną gwarancję.

  SZLIFOWANIE NAGROBKÓW

  Szlifowanie wykonywane jest za pomocą najnowocześniejszych urządzeń szlifujących, przez co daje gwarancję bardzo efektywnej renowacji nagrobka. Stanowi ona formę odnowy ingerującą w strukturę kamienia, dając tym samym sposobność usunięcia trwałych zabrudzeń jak również ochronnych powłok, które uniemożliwiają standardową pielęgnację kamienia.

  ODNAWIANIE LITER

  Naszym Klientom proponujemy usługę odnawiania liter kutych i piaskowanych w kamieniu, jak również odnowę liter na szkle. Oferujemy ich czyszczenie oraz malowanie na kolor wybrany według Państwa indywidualnych preferencji.

  LITERNICTWO

  Nasza firma oferuje Państwu kucie, piaskowanie i osadzanie liter. Usługa piaskowania realizowana jest w granicie, lastriko oraz na tablicach szklanych.

  zakład kamieniarski Arkadiusz Nowak logo